از ورود ایشان به سپاه توفیق پیدا کرده بودم که با اینجانب به خدمت در سپاه گیلان ، پایگاه رشت – تدارکات- همکاری داشته و به عنوان شروع کار در تسلیحات مشغول و پس از مدتی شایستگی نشان داده و                   

به عنوان مسئول تسلیحات تا حد ناحیه گیلان ، با بنده کار می نمودند.

ایشان از روز اول همانند عاشقی نسبت به معشوق با آیه (یا ایتها النفس المطمئنه ارجعی الی ربک راضیه مرضیه) هم آغوش گردید بگذار معنی را بگویم ( ای بنده ام بیا به سوی من بیا آنجا که بهتر از بهشت استو لذت آن بالاتر از بهشت است) چرا که آنجا لذت تکلم با من خدایی مهربان  است و او اینگونه می نگریست، بیایید ببینید که چقدر با ما که انسان خاکی و موجودی ضعیف  بیش نیستیم محبت و مهر دارد ولی ما چه جواب تورا میدهیم ، آری  جواب محبت های او را با نگاه می دهیم ، هم چنا نکه کعبه را مقصود او شناختم تا جایی در مدرسه عشق پیدا کنم ، آری چه زیبا شتافت این شیر مرد گیل با آن همه صفا ، صمیمیت و شهامت و شجاعت و توان وایثار ، من شهادت را در سیمای او به آشکار می دیدم  ، او شتابان رفت ولی عاشق ، عاشقی که بوی علی (ع) در جمال زیبای حسین (ع) در صحرای عشق را می داد.

من خاطرات خود را در نتیجه گیریی که به دست آورده ام از آن شهید می گویم  بیایید لحظه ای در وجود خود نگاه کنیم وبیندیشیم که کیستیم از کجا آمدیم و در کجا هستیم؟ به کجا خواهیم رفت؟ بیاییم تا مرگ فرا نرسیده است عمل کنیم ، بگذاریم بی عمل فارغ از عمل شویم ، همانند کسانی که بگوییم این نیز می گذرد، بیاییم بزرگترین جهاد را که جهاد با نفس است انجام دهیم و به جایی برسیم ، همانند شهید رضوانی تا خدا ما را دعوت کند و کارت دعوت الهی را گرفته و به دیدار او بشتابیم

احمد عسگری ( همرزم شهید )

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما
محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

battleofthrones Julie ابزار وبلاگ Tim armanestan.parsablog.com کیوکوشین ازنا (باشگاه فرهنگی، ورزشی کیوکوشین کاران ازنا) رادیو اینترنتی ابهر گل شبدر شاه دی ال | دانلود رایگان فیلم | دانلود سریال